Logo Apotheek Linssen

Antigriphine Comp 20 X 500mg

Antigriphine Comp 20 X 500mg
€ 5,30
Code: 1555846
In voorraad

Verzonden geneesmiddelen kunnen niet terug genomen worden, behalve in geval van gebrek. Raadpleeg een behandelend arts of uw apotheker indien er bijwerkingen optreden.

Lees aandachtig de bijsluiter.

ANTIGRIPHINE: tegen pijn en koorts

Eigenschappen

Geneesmiddel niet op medisch voorschrift.


Toepassing

  • Tegen koorts en pijn


Gebruik

Volwassenen:



  • 1 of 2 filmomhulde tabletten, tot 3 maal per dag


Kinderen:



  • Kinderen vanaf 12 jaar: 1 filmomhulde tablet, tot 3 maal per dag

  • Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen


Toediening:



  • Neem de tabletten met een glas water.

  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. In geval van chronisch alcoholisme moet tussen twee innamen minstens 8 uur liggen.

  • Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en enkel als er symptomen aanwezig zijn. Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.2

  • Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.

  • De aangegeven dosis niet overschrijden; volwassenen mogen maximaal 6 tabletten per dag nemen, kinderen vanaf 12 jaar maximaal 3 tabletten per dag.

  • Bij patiënten met een verminderde leverfunctie moet de dosis lager zijn.


Samenstelling

  • De werkzame stoffen zijn paracetamol en cafeïne.

  • De andere bestanddelen zijn kern van de filmomhulde tablet: gepregelatiniseerd zetmeel, maiszetmeel, polyvidon, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water; coating van de filmomhulde tablet: hypromellose, triacetine en Imaje-inkt 5312 (E133).


Bijsluiter Download bijsluiter
Op voorschrift Nee